جردن

طبیعتا برای اینکه افراد بتوانند وسایل مورد نیاز زندگی خود را از خانه قبلی به خانه ی جدید منتقل کنند به کامیون و کامیونت نیاز پیدا خواهند نمود از این رو به باربری موجود در سطح شهر مانند اتوبار جردن باربری تهران تماس گرفته و هماهنگی های لازمه را به جهت حمل اثاثیه با باربری انجام میدهند. باربری جردن یکی از قدیمی ترین نام هایی است که در عرصه حمل اثاث درون شهر تهران به فعالیت می پردازد. دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای در کنار دارا بودن کامیون های کانتینر دار ( کامیون های مسقف بزرگ ) که میتوانند در هر شرایطی نسبت به حمل اثاث شما اقدام نمایند.

با استفاده از خدمات حمل بار و اثاثیه اتوبار جردن این امکان را دارید تا اثاثیه منزل خود را در تمام 22 منطقه تهران در سریع ترین زمان جا به جا نموده و بتوانید در منزل جدید ساکن شوید. وظیفه ای که اتوبار جردن تهران بر عهده خواهد داشت بار کردن اثاثیه ی بسته بندی شما در منزل و تحویل آن در منزل جدید شما خواهد بود.

باربری جردن برای جابجایی بار های شما از تکنیک های روز استفاده می نماید. باربری جردن برای بسته بندی بار های شما ارزش بسیاری قائل می باشد و با به کار گیری نیرو های جوان و آموزش دیده بدون کوچکترین خسارتی بارهای شما را بسته بندی و تا مقصد حمل می نماید. باربری جردن دارای کادری خوش قول ، با ادب و خوش اخلاق می باشد

شماره های تماس

02188593142 دفتر مرکزی

02144800258

09198709689